Для людей
з вадами зору

    Новини    6 Грудня 2018, 11:23
Версiя для друку


Міністерством інфраструктури України проведено командно-штабні тренування

6 Грудня 2018, 11:23

4-5 грудня 2018 року у зв’язку із переведенням Єдиної державної системи цивільного захисту з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період, Міністерством інфраструктури України спільно з Державною службою з надзвичайних ситуацій було проведено командно-штабні тренування.

Відпрацювання практичних дій командно-штабних навчань Міністерства інфраструктури відбулось під керівництвом заступника Міністра інфраструктури Юрія Лавренюка.

Метою навчань стало вдосконалення злагодженості та оперативності в роботі органів управління та сил функціональної підсистеми запобігання і реагування на загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій в дорожньому господарстві,   поглиблення теоретичних знань, набуття практичних умінь, а також оцінювання стану готовності органів управління та сил цивільного захисту до дій за призначенням в режимі підвищеної готовності та надзвичайної ситуації в умовах особливого періоду.

Юрій Лавренюк зазначив, що за результатами та оцінками командно-штабних навчань, Державна служба з надзвичайних ситуацій відзначила Міністерство інфраструктури, як одне із найкращих Міністерств за рівнем підготовки.

«В умовах воєнного стану в країні, надважливо щоб всі структурні підрозділи та служби, які підпорядковуються Міністерству інфраструктури, могли чітко та оперативно зреагувати на будь-які загрози. Саме з цією метою було проведено дані навчання. Чіткі, оперативні та злагоджені всіх структурних підрозділів Міністерства - запорука стабільної роботи всієї інфраструктурної галузі!», - підкреслив Юрій Лавренюк.

 

 ВСІ Новини