Для людей
з вадами зору

    Новини    5 Грудня 2018, 11:44
Версiя для друку


Заява Представника ЄС, яка була зроблена на ІМО (неофіційний переклад)

5 Грудня 2018, 11:44
Заява щодо України

Відповідно до нещодавньої заяви Верховного представника ЄС 28 листопада 2018 року, Європейська Комісія висловлює своє крайнє занепокоєння у зв’язку із загрозливим зростанням напруженості в Азовському морі та Керченській протоці в останні дні, що призвело до захоплення Росією українських суден та членів екіпажу, їх обстрілу, що спричинило поранення кількох українських військовослужбовців. Ми закликаємо всіх до максимальної стриманості задля негайної деескалації конфлікту.

Європейська Комісія все більше стурбована погіршенням ситуації в Азовському морі, в тому числі, повідомленнями щодо призупинення комерційного судноплавства з/до українських портів через Керченську протоку, і очікує, що Росія забезпечить безперешкодний та вільний прохід через Керченську протоку до та з Азовського моря, відповідно до норм міжнародного права. Ми також хочемо висловити нашу стурбованість з приводу нещодавно запровадженого Росією режиму тривалих перевiрок вантажних суден, які прямують з портів України.
 
Європейська Комісія та Європейський Союз не визнають та не будуть визнавати незаконну анексію Кримського півострова Росією.

 


ВСІ Новини