Для людей
з вадами зору

    Новини    28 Березня 2017, 09:34
Версiя для друку


Відбулось засідання Комісії Міністерства інфраструктури України з розподілу дозволів ЄКМТ

28 Березня 2017, 09:34

Під головуванням заступника Міністра інфраструктури України Юрія Лавренюка відбулось чергове засідання Комісії з розподілу дозволів ЄКМТ (Європейської Конференції Міністрів Транспорту). Основним завданням, яке цього разу стояло перед членами Комісії Міністерства інфраструктури України з розподілу дозволів ЄКМТ,  був перерозподіл залишку дозволів ЄКМТ.

Відповідно до інформації Державної служби України з безпеки на транспорті, на момент перерозподілу дозволів ЄКМТ, залишок нерозподілених та незабраних дозволів ЄКМТ становив: 

  • дозволи ЄКМТ категорії «Євро-4 безпечний» і вище – 10 дозволів;
  • дозволи ЄКМТ категорії «Євро-5 безпечний» і вище – 13 дозволів;
  • прав роботи по Угорщині – 16 прав;
  • прав роботи по Греції – 5 прав.

Одноголосно членами Комісії було прийнято рішення провести перерозподіл дозволів ЄКМТ серед українських перевізників, які приймали участь в основному розподілі та подали заяви про участь у перерозподілі дозволів ЄКМТ відповідно до рейтингу показника виконаних перевезень за І-ІІІ квартали 2016 року на один транспортний засіб, як це було зроблено в минулому році. За основу було взято інформацію Державної фіскальної служби України про перетин державного кордону вантажними транспортними засобами українських перевізників за І-ІІІ квартали 2016 року.

Дана інформація була опрацьована Департаментом стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень МІУ та передана на розгляд Комісії Міністерства інфраструктури України з розподілу дозволів ЄКМТ. Крім того, зазначена інформація була розміщена в таблиці гугл-док в мережі Інтернет.

За результатами розгляду наданої інформації, членами Комісії Міністерства інфраструктури України з розподілу дозволів ЄКМТ було прийнято рішення провести розподіл залишку дозволів ЄКМТ згідно сформованого рейтингу.

Зокрема, члени Комісії Міністерства інфраструктури України з розподілу дозволів ЄКМТ прийняли наступне рішення - права роботи по Угорщині та Греції надавати перевізникам, які мають найбільший рейтинг виконання перевезень по цих країнах, і мають дозволи ЄКМТ не забезпечені правами роботи до них.

Крім того, члени Комісії Міністерства інфраструктури України з розподілу дозволів ЄКМТ одноголосно прийняли рішення, що в разі відмови будь-якого перевізника від виділених йому дозволів ЄКМТ або прав роботи по країнах, що встановили обмеження, а також в разі повернення дозволів ЄКМТ, раніше отриманих перевізниками, оформлення проводити перевізникам, які мають наступні за рейтингом показники.

 Наступне засідання Комісії Міністерства інфраструктури України з розподілу дозволів ЄКМТ має відбутись після оформлення дозволів ЄКМТ згідно затвердженого перерозподілу.

 Крім результатів видачі дозволів ЄКМТ, члени Комісії мають намір обговорити механізми, які дозволили б провести повну автоматизацію процесів розподілу та перерозподілу дозволів ЄКМТ у майбутньому.

 «Ми маємо на меті здійснити повну автоматизацію розподілу та перерозподілу дозволів Європейської Конференції Міністрів Транспорту. Незабаром, зазначені процеси будуть здійснюватися в електронному режимі», - повідомив Юрій Лавренюк. 

Розподіл дозволів ЄКМТ

 ВСІ Новини