Для людей
з вадами зору

    Діяльність    Безпека на транспорті    Управління безпеки на транспорті та технічного регулювання
Версiя для друку


Управління безпеки на транспорті та технічного регулювання

Управління безпеки на транспорті та технічного регулювання є структурним підрозділом апарату Міністерства інфраструктури України.

До складу Управління входять:

відділ безпеки руху та перевезення небезпечних вантажів, екологічної безпеки та страхової політики;

відділ технічного регулювання, охорони праці та соціального захисту;

відділ транспортної безпеки та цивільного захисту

 

Вза'ємодія з іншими державними установами

Управління безпеки на транспорті та технічного регулювання організовує свою діяльність для вирішення покладених на нього завдань у взаємодії з:

Технічне регулювання

ПАТ "Укрзалізниця", Укртрансбезпека, Укравтодор, ДП «Дніпропетровський орган з сертифікації залізничного транспорту», ДП «Орган з сертифікації автоматизованих та автоматичних систем управління та умов процесу перевезень на залізничному транспорті».

Ліцензування

ПАТ "Укрзалізниця", Укртрансбезпека, Державіаслужба.

Екологічна безпека

Укравтодор, ПАТ "Укрзалізниця", ДП «ДержавтотрансНДІпроект», ДП «АМПУ», ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького, державні підприємства та установи морського транспорту, що належать до сфери управління Міністерства інфраструктури України, ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ», УДППЗ «Укрпошта».

Страхова політика

Укравтодор,  ПАТ "Укрзалізниця", державні підприємства та установи автомобільного, морського транспорту, що належать до сфери управління Міністерства інфраструктури України, ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ», УДППЗ «Укрпошта».