Для людей
з вадами зору

    Діяльність    Міжнародні зв’язки    Співробітництво з міжнародними організаціями в сфері транспорту    Міжнародний транспортний форум (МТФ)
Версiя для друку


Міжнародний транспортний форум (МТФ)

Міжнародний транспортний форум  є міжурядовою організацією, в рамках ОЕСР (Організація економічного співробітництва та розвитку) системи. Вона виступає в якості мозкового центру глобальних питань транспортної політики та організовує щорічний саміт міністрів транспорту. Міжнародний транспортний форум існує вже більше 50 років, як Європейська конференція міністрів транспорту (ЄКМТ).

Міжнародний транспортний форум об'єднує 54 країн-членів з метою просування глобального порядку денного політики в галузі транспорту. Він працює для полегшення обміну інформацією на міжнародному рівні та з метою розширення можливостей для прийняття рішень у країнах-членах.

Міжнародний транспортний форум надає політикам науково обґрунтовані ідеї з питань транспортної політики. Його робота спирається на економічні дослідження, збір статистики, аналіз політики здійснюється  власним науково-дослідним центром, часто у співпраці з дослідниками з наукових кіл, бізнесу і влади.

Щороку в щорічному саміті Міжнародного транспортного форуму об'єднуються міністри країн-членів  для обговорення пов'язаних з транспортом тем з лідерами галузі, громадянського суспільства та наукової спільноти.